5 dni
Czas trwania
Busko Zdrój
Lokalizacja
760 zł
CENA / os.
GRUDZIEŃ
TERMINY

Interesuje Cię oferta BUSKO ZDRÓJ – Sanatorium „Rafał”?

Podaj swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Zapoznałem/am się z polityką prywatności strony www.btsenior.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych na cele kontaktu oraz realizacji umowy świadczenia usług turystycznych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych dla celów marketingowych

BUSKO ZDRÓJ – miejscowość uzdrowiskowa położona w woj. świętokrzyskim, oddalona 50 km na południe od Kielc. To piękny krajobraz, liczne zabytkami i rezerwaty przyrody, jedno z głównych uzdrowisk z unikatowymi walorami leczniczymi. Leży na wysokości 230 m n.p.m., otoczone jest zespołem Parków Krajobrazowych. Panuje tu niezwykły bioklimat: krótkie i ciepłe zimy oraz największa ilość dni słonecznych. Niepowtarzalny skład i działanie wód leczniczych oraz klimat leczą dolegliwości trudne do wyleczenia gdzie indziej.

 

 

Sanatorium „Rafał” położone jest na terenie parku zdrojowego. Dla kuracjuszy przygotowane jest 191 miejsc w pokojach 1-i 2-osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym, telefonem, TV. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, a dodatkowo jego architektura zapewnia łatwe poruszanie się we wnętrzach.

Kuracjusze nie muszą opuszczać budynku, by skorzystać z zabiegów leczniczych z naturalnych surowców balneologicznych, bowiem w sanatorium uruchomiony został Zakład Przyrodoleczniczy.

W doskonale wyposażonej sali gimnastycznej odbywają się ćwiczenia z kinezyterapii przywracające sprawność ruchową. W sanatorium znajduje się jadalnia, gdzie podawane są domowe posiłki, a w kawiarni organizowane są wieczorki taneczne.

 

 

Sanatorium specjalizuje się w leczeniu schorzeń narządu ruchu. Oferuje leczenie najlepszą w Europie wodą siarczkową, które wspomagane zabiegami fizykoterapeutycznymi daje wspaniałe efekty zdrowotne.

Do dyspozycji Gości są pokoje jedno- i dwu- osobowe typu Standard, wyposażone w: 

 • łazienkę z prysznicem
 • TV
 • radio
 • czajnik elektryczny, zestaw do kawy/herbaty
 • lodówkę
 • część pokoi z balkonami

 

Turnus świąteczny 23.12 – 27.12.2018 (5 dni):

 • 760 zł/os. – Pok. 2 os. Standard

W cenie Kolacja Wigilijna!

 

Podana cena obejmuje:

 • Zakwaterowanie w pokoju z pełnym węzłem sanitarnym
 • wyżywienie 3 x dziennie (śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady podawane do stolika), w dniu Wigilii 24.12 obiad nie będzie serwowany
 • Kolacja Wigilijna ok. godz. 16:00

 

Dodatkowe opłaty:

 • Transport autokarem dostosowanym do ilości uczestników na trasie Warszawa – Busko Zdrój– Warszawa wraz z ubezpieczeniem od Następstw Nieszczęśliwego Wypadku  – Koszt usługi 120 zł/os.,

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

OTRZYMUJ OFERTY NA ADRES DOMOWY
Jeśli chcesz bezpłatnie otrzymać ofertę Biura Turystycznego SENIOR w formie drukowanej na swój adres, kliknij w poniższy banner, wypełnij formularz i prześlij go do nas.      
Loading...