5 dni
Czas trwania
Busko Zdrój
Lokalizacja
830 - 1 705 zł
CENA / os.
GRUDZIEŃ - STYCZEŃ
TERMINY

Interesuje Cię oferta BUSKO ZDRÓJ – Sanatorium „Słowacki”?

Podaj swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Zapoznałem/am się z polityką prywatności strony www.btsenior.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych na cele kontaktu oraz realizacji umowy świadczenia usług turystycznych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych dla celów marketingowych

Staropolskim zwyczajem mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do spędzenia Świąt Bożego Narodzenia w Sanatorium „Słowacki” w Busku – Zdroju.

BUSKO ZDRÓJ – to piękny krajobraz, liczne zabytkami i rezerwaty przyrody, jedno z głównych uzdrowisk z unikatowymi walorami leczniczymi. Leży na wysokości 230m n.p.m., otoczone jest zespołem Parków Krajobrazowych. Panuje tu niezwykły bioklimat: krótkie i ciepłe zimy oraz największa ilość dni słonecznych. Niepowtarzalny skład i działanie wód leczniczych oraz klimat leczą dolegliwości trudne do wyleczenia gdzie indziej.

 

 

Sanatorium „Słowacki” położone jest w centrum Uzdrowiska Vis a vis na Parku Zdrojowego. Sanatorium oferuje pokoje dwuosobowe na I i II piętrze (budynek z windą) – wyposażone w pełen węzeł sanitarny (wc, umywalka, prysznic), TV, radio, zestaw do kawy/herbaty, lodówka, ręczniki. W czasie pobytu możliwość korzystania z basenu z hydromasażami, sauny i jacuzzi. Na miejscu restauracja serwująca 3 x dziennie wyżywienie śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiady serwowane do stolika.

 

 

Parking publiczny, płatny, w odległości ok. 450 m.  Pokoje Classic to pokoje o powierzchni 20-24 m2, Pokoje Delux to pokoje o powierzchni 26-28 m2. Apartament to dwa pokoje (dzienny i sypialnia) i dwie łazienki o łącznej powierzchni 58 m2.

Turnus świąteczny 23.12 – 27.12.2019 (5 dni):

 • 830 zł/os. – Pok. 2 os. Classic
 • 865 zł/os. – Pok. 2 os. Standard
 • 895 zł/os. – Pok. 2 os. DeLux
 • 1110 zł/os. – Apartament 2 os.

W cenie Kolacja Wigilijna!

 

Turnus noworoczny 27.12.2019 – 02.01.2020 (7 dni):

 • 1295 zł/os. – Pok. 2 os. Classic
 • 1345 zł/os. – Pok. 2 os. Standard
 • 1705 zł/os. – Apartament 2 os.

W cenie Wieczór Sylwestrowy!

 

Podana cena obejmuje:

 • Zakwaterowanie w pokoju z pełnym węzłem sanitarnym
 • 3 x dziennie wyżywienie (śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane),
 • w przypadku pobytu świątecznego w dn. 24.12.2019 obiad nie będzie podawany, Kolacja Wigilijna ok. godz. 16:00, w przypadku pobytu noworocznego Wieczór Sylwestrowy (zabawa od ok. 19:00 do ok. 04:00 przy zespole muzycznym, z lampką szampana i 1 ciepłym daniem – godz. rozpoczęcia i zakończenia zabawy może ulec zmianie)
 • wstęp na basen z hydromasażami, sauny i jacuzzi w godzinach otwarcia

 

Dodatkowe opłaty:

 • Transport autokarem dostosowanym do ilości uczestników na trasie Warszawa – Busko Zdrój– Warszawa wraz z ubezpieczeniem od Następstw Nieszczęśliwego Wypadku  – Koszt usługi 120 zł/os.,

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

OTRZYMUJ OFERTY NA ADRES DOMOWY
Jeśli chcesz bezpłatnie otrzymać ofertę Biura Turystycznego SENIOR w formie drukowanej na swój adres, kliknij w poniższy banner, wypełnij formularz i prześlij go do nas.      
Loading...