5 dni
Czas trwania
Ciechocinek
Lokalizacja
795 - 940 zł
CENA / os.
KWIECIEŃ
TERMINY

Interesuje Cię oferta CIECHOCINEK – Dom „Lila”?

Podaj swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Zapoznałem/am się z polityką prywatności strony www.btsenior.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych na cele kontaktu oraz realizacji umowy świadczenia usług turystycznych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych dla celów marketingowych

CIECHOCINEK – miejscowość uzdrowiskowa, położona 200 km od Warszawy w kierunku Gdańska. To miasto o charakterze uzdrowiskowym w którym praktycznie nie ma przemysłu, znajdują się tu m.in. szpitale uzdrowiskowe, sanatoria, ośrodki wypoczynkowe, zakłady przyrodolecznicze, Część uzdrowiskowa bogata jest w zieleń parków, skwerów. Co roku przyjeżdża wielu kuracjuszy i turystów

W północnej części uzdrowiska znajduje się Park Zdrojowy, założony w 1875 – 1876 roku w stylu krajobrazowym z licznymi gatunkami drzew i krzewów – jego projektantem i twórcą był Hipolit Cybulski. W parku rosną m.in. kłęk kanadyjski, korkowiec amurski, miłorząb dwuklapowy. Ciechocinek posiada również oryginalny rezerwat florystyczny – stanowisko słonorośli (m.in. soliród zielny, mlecznik nadmorski, aster solny) ujęte od 1962 roku w 1,88 ha rezerwatu Ciechocinek w pobliżu tężni III.

W okolicach Ciechocinka ze względu na potrzebę ochrony jego specyficznego mikroklimatu stworzono obszar chronionego krajobrazu Niziny Ciechocińskiej .

W Ciechocinku warto zobaczyć : Park Zdrojowy z pijalnią wód mineralnych w drewnianym pawilonie w stylu szwajcarskim, muszle koncertowa w stylu zakopiańskim, tężnie, fontanna „Grzybek”, neogotycki kościół św. św. Piotra i Pawła z lat 1877-1884, cerkiew polowa pw. św. Michała Archanioła z 1894 r.

 

W Ciechocinku warto zobaczyć:

 • Park Zdrojowy z pijalnią wód mineralnych w drewnianym pawilonie w stylu szwajcarskim,
 • muszle koncertowa w stylu zakopiańskim,
 • tężnie,
 • fontanna „Grzybek”,
 • neogotycki kościół św. św. Piotra i Pawła z lat 1877-1884,
 • cerkiew polowa pw. św. Michała Archanioła z 1894 r.

 

 

Dom Zdrowia „Lila” położony jest na tyłach miejskiego Parku Sosnowego tuż za Wojskowym Szpitalem Uzrowiskowo-Rehabilitacyjnym. Obiekt dysponuje na trzech kondygnacjach (parter, I i II piętro) 140 miejscami noclegowymi w pokojach jedno i dwuosobowych wyposażonych w pełen węzeł sanitarny, TV, Wi-Fi, telefon, suszarkę do włosów, lodówkę, ręczniki. Pokoje nie mają czajników. W obiekcie jest winda. Na miejscu stylowa restauracja serwująca 3 x dziennie wyżywienie.

Pokoje standard i lux są tak samo wyposażone różnią się jedynie klasą mebli.

 

 

Termin:

19.04-23.04 (5 dni)

Cena turnusu:

 • 795 zł/os. – pokój 2-osobowy typu standard
 • 940 zł/os. – pokój 2-osobowy typu lux

 

Cena zawiera:

 • Zakwaterowanie: 4 noclegi w pokoju z pełnym węzłem sanitarnym
 • wyżywienie 3 x dziennie (śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane)
 • Śniadanie Wielkanocne

 

Usługi dodatkowe:

 • Transport autokarem – koszt 120zł/os. – przejazd na trasie Warszawa-Ciechocinek-Warszawa z Ubezpieczeniem NNW na kwotę 5000 zł

 

Informacje dodatkowe:

 • Na terenie Domu Zdrowia Lila znajduje się parking niestrzeżony, płatny 7,00 zł/doba – ilość miejsc ograniczona. Parking strzeżony płatny 7,00 zł/doba na terenie Szpitala Wojskowego oddalony ok 40 m.
 • Wypożyczenie kijków (para) do nordic walking – 5,00 zł / godzina lub 15,00 zł / cały dzień.
 • Zwierzęta tylko w pokojach standard – opłata dobowa – 20,00 zł.
 • Opłata uzdrowiskowa – 3,70 zł/doba od 1 osoby – płatna gotówką w recepcji Domu Lila.

 

Uwaga! Godziny posiłków, zakwaterowania i wykwaterowania z pokoi mogą ulec zmianie na mocy decyzji Dyrekcji D.Z. „Lila”.
Godziny odjazdu i przyjazdu autokaru mogą ulec zmianie. Prosimy o kontakt z Biurem na 2 dni przed wyjazdem.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

OTRZYMUJ OFERTY NA ADRES DOMOWY
Jeśli chcesz bezpłatnie otrzymać ofertę Biura Turystycznego SENIOR w formie drukowanej na swój adres, kliknij w poniższy banner, wypełnij formularz i prześlij go do nas.      
Loading...