11 dni
Czas trwania
Krynica Morska
Lokalizacja
1 410 - 1 920 zł
CENA / os.
GRUDZIEŃ - STYCZEŃ
TERMINY

Interesuje Cię oferta KRYNICA MORSKA – OW „Perkoz”?

Podaj swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Zapoznałem/am się z polityką prywatności strony www.btsenior.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych na cele kontaktu oraz realizacji umowy świadczenia usług turystycznych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych dla celów marketingowych

 

KRYNICA MORSKA – to znany kurort leżący na Mierzei Wiślanej między otwartym Morzem Bałtyckim i Zalewem Wiślanym, a od północy otacza go Zatoka Gdańska. Znaczną część terenów Krynicy Morskiej zajmują lasy głównie to bory sosnowe. Po stronie Zalewu Wiślanego jest molo, przystań rybacka, jachtowa i żeglugi pasażerskiej. Kursujące tam statki pasażerskie oferują wycieczki do Fromborka, Elbląga oraz przejażdżki po Zalewie Wiślanym.

 

 

Ośrodek Wypoczynkowy „PERKOZ” położony jest w lesie, na dużym, ogrodzonym terenie. W wystroju zachowane zostały urocze „akcenty lat 70 tych”. Odległość od morza, zaledwie 80 m sprzyja korzystaniu z kąpieli i spacerów nadmorskich. Jeśli jednak zechcą Państwo zakosztować uroków miasta to w odległości ok. 500m znajduje się centrum handlowo – rozrywkowe, port żeglugi, port rybacki oraz inne atrakcje.

 

Do Państwa dyspozycji są wygodne pokoje 2 osobowe z balkonami z których każdy posiada: łazienkę, TV, radio, czajnik elektryczny, naczynia, sprzęt plażowy, suszarkę do ubrań. Na terenie ośrodka jest dostęp do Internetu. W budynku jest winda, kawiarnia, wypożyczalnia rowerów, nordic walking, plac zabaw, parking.

 

 

Turnus świąteczno-noworoczny 23.12.2019 – 02.01.2020:

  • 1410 zł/os.- pok. 2 os.
  • 1920 zł/os.- pok. 1 os.

 

Powyższe ceny zawierają:

  • 10 noclegów w pokoju z pełnym węzłem sanitarnym
  • wyżywienie 3x dziennie serwowane (śniadanie, obiad, kolacja)
  • Kolacja Wigilijna
  • Kolacja Sylwestrowa z zabawą przy zespole muzycznym

 

Odpłatnie:

  • Transport – na trasie  Warszawa-Krynica Morska-Warszawa wraz z Ubezpieczeniem od N. Wypadków na kwotę 5000 zł. – koszt 220 zł/os.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

OTRZYMUJ OFERTY NA ADRES DOMOWY
Jeśli chcesz bezpłatnie otrzymać ofertę Biura Turystycznego SENIOR w formie drukowanej na swój adres, kliknij w poniższy banner, wypełnij formularz i prześlij go do nas.      
Loading...