5 dni
Czas trwania
Nałęczów
Lokalizacja
995 zł
CENA / os.
KWIECIEŃ
TERMINY

Interesuje Cię oferta NAŁĘCZÓW – CSW „Energetyk”?

Podaj swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Zapoznałem/am się z polityką prywatności strony www.btsenior.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych na cele kontaktu oraz realizacji umowy świadczenia usług turystycznych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych dla celów marketingowych

Staropolskim zwyczajem mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do spędzenia Świąt Wielkanocnych w Nałęczowie w Ośrodku „Energetyk”.

NAŁĘCZÓW – ta niewielka miejscowość słynie przede wszystkim z unikatowego mikroklimatu i z wód mineralnych. W XIX wieku trzej lekarze postanowili zmodernizować istniejące tu uzdrowisko, czyniąc tym samym Nałęczów jedną z najmodniejszych wówczas miejscowości wypoczynkowo-sanatoryjnych, odwiedzanych przez pisarzy i artystów żyjących w tym czasie. Bywali tu Bolesław Prus, Stefan Żeromski. Dziś Nałęczów słynie z tego, że jest znaną miejscowością uzdrowiskową dla kuracjuszy z chorobami serca. Ale tutejsze powietrze sprzyja przyjazdom także tych turystów, którzy potrzebują wypoczynku w ciszy parkowych alei czy spacerów w malowniczo położonej miejscowości i jej okolicach. Tradycje artystyczne miasta są dalej podtrzymywane – nieustannie organizowane są tu różne imprezy, koncerty, spotkania literackie i plenery malarskie.

 

 

Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe „Energetyk” znajduje się w malowniczym, pełnym urokliwych miejsc Nałęczowie. Rozległy budynek zlokalizowany jest tuż obok Parku Uzdrowiskowego, gdzie rozpościera się przepiękny widok. Ośrodek przygotowany jest do obsługi grup zorganizowanych, jak również Gości indywidualnych, zainteresowanych odpoczynkiem w ciszy i spokoju. W całym obiekcie zapewniamy Naszym Gościom bezprzewodowy dostęp do Internetu. Do dyspozycji gości pokoje 1 i 2 osobowe – wszystkie pokoje posiadają balkony, z których rozpościera się przepiękny widok na Dolinę Nałęczowską. Pokoje wyposażone są w pełen węzeł sanitarny (wc, umywalka, prysznic) telefon, TV, ręczniki. Dystrybutory wody na korytarzach. Parking vis a vis płatny ok. 20 zł/doba. 

Termin turnusu:

19.04-23.04.2019 (5 dni)

 

Cena turnusu:

  • 995 zł/os. – pokój 2 osobowy

 

Cena zawiera:

  • zakwaterowanie: 4 noclegi w pok. 2 os z łazienką, TV, internet,
  • wyżywienie wg programu: 19.04.2019 kolacja,; 20.04.2019 śniadanie, obiad, kolacja; 21.04.2019 Śniadanie Wielkanocne, obiadokolacja; 22.04.2019 śniadanie, obiad, kolacja; 23.04.2019 śniadanie.                                                                                                                                             

 

Dodatkowe opłaty:

  • Transport autokarem na trasie Warszawa – Nałęczów – Warszawa wraz z ubezpieczeniem od Następstw Nieszczęśliwego Wypadku na kwotę 5000 zł. – Koszt usługi 120 zł/os.
  • Pokój 1-osobowy za dopłatą
  • Parking vis a vis płatny ok. 20 zł/doba.
1

Dzień I

Zbiórka w Warszawie al. Wyzwolenia w godzinach porannych, odjazd autokaru. Przyjazd i zakwaterowanie w Ośrodku. Pierwsze świadczenie: kolacja.
2

Dzień II

Śniadanie godz. 08:00-11:00, obiad godz. 13:00, kolacja godz. 18:00.
3

Dzień III

Śniadanie Wielkanocne godz. 08:00-12:00, obiadokolacja godz. 16:00.
4

Dzień IV

Śniadanie godz. 08:00-11:00, obiad godz. 13:00, kolacja godz. 18:00.
5

Dzień V

Śniadanie godz. 08:00-11:00, godz. 12:00 złożenie bagażu w autokarze i odjazd do Warszawy. Przyjazd do Warszawy w miejsce zbiórki.

 

Uwaga ! Godziny posiłków, zakwaterowania i wykwaterowania z pokoi mogą ulec zmianie na mocy decyzji Dyrekcji OWS „Energetyk”. Godziny odjazdu i przyjazdu autokaru mogą ulec zmianie. Prosimy o kontakt z Biurem na 2 dni przed wyjazdem.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

OTRZYMUJ OFERTY NA ADRES DOMOWY
Jeśli chcesz bezpłatnie otrzymać ofertę Biura Turystycznego SENIOR w formie drukowanej na swój adres, kliknij w poniższy banner, wypełnij formularz i prześlij go do nas.      
Loading...