5 dni
Czas trwania
Nałęczów
Lokalizacja
595 - 695 zł
CENA / os.
GRUDZIEŃ
TERMINY

Interesuje Cię oferta NAŁĘCZÓW – SANATORIUM „Fortunat”?

Podaj swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Zapoznałem/am się z polityką prywatności strony www.btsenior.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych na cele kontaktu oraz realizacji umowy świadczenia usług turystycznych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych dla celów marketingowych

NAŁĘCZÓW – ta niewielka miejscowość słynie przede wszystkim z unikatowego mikroklimatu i z wód mineralnych. W XIX wieku trzej lekarze postanowili zmodernizować istniejące tu uzdrowisko, czyniąc tym samym Nałęczów jedną z najmodniejszych wówczas miejscowości wypoczynkowo-sanatoryjnych, odwiedzanych przez pisarzy i artystów żyjących w tym czasie. Bywali tu Bolesław Prus, Stefan Żeromski. Dziś Nałęczów słynie z tego, że jest znaną miejscowością uzdrowiskową dla kuracjuszy z chorobami serca. Ale tutejsze powietrze sprzyja przyjazdom także tych turystów, którzy potrzebują wypoczynku w ciszy parkowych alei czy spacerów w malowniczo położonej miejscowości i jej okolicach. Tradycje artystyczne miasta są dalej podtrzymywane – nieustannie organizowane są tu różne imprezy, koncerty, spotkania literackie i plenery malarskie.

 

 

Sanatorium „Fortunat” położone jest na ogrodzonej posesji, z małym parkiem oraz alejkami do spacerów w odległości 400 m od Parku Zdrojowego. Obiekt posiada pokoje 1 i 2 osobowe wyposażone w pełen węzeł sanitarny, TV-sat, telefon, czajnik bezprzewodowy.

 

Na miejscu znajduje się restauracja w której serwowane jest wyżywienie 3 x dziennie (śniadanie, obiad, kolacja). Budynek posiada windę. Sanatorium Fortunat nie organizuje zabawy sylwestrowej. 700 m. od Sanatorium w Pałacu Małachowskich mieści się zabytkowa Kawiarnia Pałacowa, której specjalnością są wypieki pieczone według tradycyjnych receptur, a także gorąca czekolada, którą niegdyś delektował się Bolesław Prus.

 

Turnus świąteczny: 23.12 – 27.12.2018 (5 dni)

  • 595 zł/os. – miejsce w pokoju 2 osobowym
  • 695 zł/os. – pokój 1 osobowy

 

CENA TURNUSU ŚWIĄTECZNEGO ZAWIERA :

  • Zakwaterowanie w pokoju z pełnym węzłem sanitarnym,
  • wyżywienie 3 x dziennie (śniadania, obiady i kolacje – posiłki serwowane)
  • Kolacja Wigilijna

 

Dodatkowe opłaty:

  • Transport autokarem na trasie Warszawa – Nałęczów – Warszawa wraz z ubezpieczeniem od Następstw Nieszczęśliwego Wypadku – Koszt usługi 120zł/os.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

OTRZYMUJ OFERTY NA ADRES DOMOWY
Jeśli chcesz bezpłatnie otrzymać ofertę Biura Turystycznego SENIOR w formie drukowanej na swój adres, kliknij w poniższy banner, wypełnij formularz i prześlij go do nas.      
Loading...