7 dni
Czas trwania
Czechy, Niemcy
Lokalizacja
1 390 zł
CENA / os.
CZERWIEC - SIERPIEŃ
TERMINY

Interesuje Cię oferta Praga, Drezno, Liberec + Zamek Frydlant – WYCIECZKA OBJAZDOWA?

Podaj swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Zapoznałem/am się z polityką prywatności strony www.btsenior.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych na cele kontaktu oraz realizacji umowy świadczenia usług turystycznych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych dla celów marketingowych

TRASA: Praga, Drezno, Liberec, Zamek Frydlant, Zamek Czocha, Cieplice, Zapora wodna Leśniańska, Świeradów Zdrój, Huta Szkła „Julia”

BAZA WYPADOWA: Ośrodek wypoczynkowy „OLIMP” w Szklarskiej Porębie

 

 

SZKLARSKA PORĘBA – popularna miejscowość wypoczynkowa położona w rejonie dolnośląskim, w powiecie jeleniogórskim. Popularność miasto zawdzięcza korzystnemu położeniu geograficznemu – usytuowanie na pograniczu 3 państw Polski Czech i Niemiec umożliwia jednodniowe wycieczki do Pragi, Drezna oraz wielu innych atrakcyjnych turystycznie miejscowości na terenie Czech i Niemiec. Otoczenie Karkonoszy i Gór Izerskich sprzyja  górskim spacerom. Wyciąg krzesełkowy na Szrenicę (działający cały rok). Bliskości popularnych uzdrowisk Kotliny Kłodzkiej a także Świeradowa Zdrój, Jeleniej Góry i Cieplic – umożliwia urozmaicenie pobytu krótkimi wycieczkami po okolicy.

 

 

Ośrodek Wypoczynkowy „OLIMP”  to ośrodek klasy turystycznej, położony w zielonej części Szklarskiej Poręby, zaledwie 15 min spaceru od centrum. Ośrodek to budynek 3 kondygnacyjny z windą, oferuje 85 miejsc noclegowych w pokojach 1,2,3 osobowych wyposażonych w pełen węzeł sanitarny, TV. Na miejscu restauracja serwująca wyżywienie 2 x dziennie (śniadania i obiadokolacje), basen, sauna.

 

 

  • 22 – 28.06.2019 – 7 dni
  • 19 – 25.08.2019 – 7 dni

 

CENA:

  • 1390 zł/os.

 

CENA ZAWIERA :

  • Zakwaterowanie 6 noclegów w Ośrodku „Olimp” w pokojach 2 os z łazienką, TV, telefon,
  • Wyżywienie 2 x dziennie (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu),
  • 3 całodniowe wycieczki: Praga (Czechy), Drezno (Niemcy), Liberec + Zamek Frydlant (Czechy),
  • 2 wycieczki po okolicy: Zamek Czocha, Zapora wodna Leśniańska, Cieplice, Świeradów Zdrój, Huta Szkła „Julia” w Piechowicach,
  • Przejazd autokarem, Ubezpieczenie KL+NNW
  • opieka pilota (Pilot nie pełni roli przewodnika i nie oprowadza po zwiedzanych obiektach).

 

CENA NIE ZAWIERA:

  • Opłat za bilety wstępów, kosztów przewodników lokalnych oraz słuchawek Tour Guide – płatne u pilota: 140 zł (przewodnicy i słuchawki) + wstępy (80 zł + 700 CZK + 11 EUR ). Koszty biletów mogą ulec zmianie – stan na 29.10.2018).

Praga (Czechy)

 

Drezno (Niemcy)

 

Zamek Frydlant (Czechy)

 

Ośrodek Wypoczynkowy „OLIMP”

1

Dzień I

Zbiórka o godz. 07:00 w Warszawie, al. Wyzwolenia vis a vis postoju Taxi, godz. 07:15 odjazd autokaru do Szklarskiej Poręby. Po drodze przerwa na obiad (na koszt własny) oraz w miarę możliwości wjazd do Jeleniej Góry z krótkim spacerem po rynku miejskim pod opieką pilota: Ratusz, Bazylika Św. Erazma i Pankracego, Baszty miejskie. Przyjazd do Ośrodka w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie, obiadokolacja. nocleg.

2

Dzień II

Godz. 08:00 śniadanie, godz. 09:00 zbiórka przy autokarze i przejazd Huty Szkła „Julia” w Piechowicach – możliwość zakupu pięknych wyrobów szklanych (bilet wstępu 15 zł/os.). Ok. godz. 11:30 przejazd do Cieplic a w nich spacer po Uzdrowisku z przewodnikiem, czas wolny na kawę. Ok. godz. 14:00 wyjazd w kierunku Szklarskiej Poręby do wodospadu „Szklarka” (bilet wstępu 3 zł/os.). Następnie przejazd do centrum miasta czas wolny na zakupy, dla chętnych podjazd pod dolną stacje kolejki na Szrenicę, (cena biletu 40 zł/os.). Ok. godz. 17:00 powrót do Ośrodka, obiadokolacje, nocleg.

3

Dzień III

Godz. 06:00 wczesne śniadanie, godz. 07:00 spotkanie z przewodnikiem i wyjazd w kierunku Pragi. Ok. godz. 10:00 przyjazd do Pragi i zwiedzanie: Katedra, Zamek na Hradczanach. „Mala Strana”, Ogrody Wallensteina, Rejs statkiem po Wełtawie (przy dobrej pogodzie – koszt 270 CZK/os.), spacer Mostem Karola na Stare Miasto wizyta na rynku z zegarem Orloy. Ok. godz. 15:00 przejście na pl. Wacława (Vaclavske Namesti ), czas wolny, przerwa na obiad (na koszt własny). W godzinach popołudniowych wyjazd z Pragi. Ok. godz. 19:00 przyjazd do Ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

4

Dzień IV

Godz. 07:00 – śniadanie, godz. 08:00 spotkanie z przewodnikiem. Wyjazd do Zamku Frydlant, zwiedzanie Zamku (bilet wstępu 230 CZK/os.). Następnie przejazd w kierunku Liberca. W programie: dla chętnych wjazd kolejką linową na górę „JEŠTĚD” (koszt biletu 150 CZK/os.), następnie spacer po starówce trasą: Ratusz, Teatr Szaldy, Gmach Biblioteki, domki Wallensteina. W godz. popołudniowych wyjazd z Liberca. Przystanek na zakupy w pogranicznym sklepiku. Powrót do hotelu. 17:00 obiadokolacje, nocleg.

5

Dzień V

Godz. 07:00 śniadanie, godz. 08:00 spotkanie z przewodnikiem. Wyjazd do Drezna. W programie: Spacer po trasie – Plac Teatralny z pomnikiem Jana Wettyna i Operą Tempera, Zwinger z tarasami, przejście pod Zamek Prezydencki, Kościół Dworski, Tarasy Bruegla, Przystań floty parowej na Łabie, Akademia Sztuk Pięknych, Albertinum, Kościół Frauenkirche, następnie obok Orszaku Książęcego powrót do Zwinger, gdzie osoby chętne mogą zwiedzić 3 galerie: Obrazów dawnych Mistrzów, Muzeum Porcelany, Salon Fizyczno-Matematyczny (bilet wstępu do 3 galerii  11 Euro/os.) Po zwiedzaniu czas wolny – na obiad (koszt własny) oraz zakup pamiątek  w Galerii Staromiejskiej. W godz. popołudniowych wyjazd z Drezna. W godzinach wieczornych przyjazd do Ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

6

Dzień VI

Godz. 08:00 śniadanie, godz. 09:00 zbiórka przy autokarze i przejazd do Zamku Czocha (bilet wstępu 20 zł/os.), następnie w programie: Zapora wodna Leśniańska, Świeradów Zdrój (spacer po uzdrowisku z przewodnikiem), czas wolny. W godz. wieczornych powrót  do Ośrodka, obiadokolacja, nocleg.

7

Dzień VII

Godz. 08:00 śniadanie, godz. 09:00 wyjazd w drogę powrotną do Warszawy. Po drodze przerwa na obiad (koszt własny). Planowany przyjazd do Warszawy ok. 19:00.

 

Uwaga!

Kolejność zwiedzania oraz godziny przejazdu mogą ulec zmianom.

Z uwagi na odległy termin imprezy „Ramowy program wycieczki” może ulec zmianie.

Praga, Czechy

50.090799, 14.400387

Zamek Frýdlant, Czechy

50.914889, 15.083518

Liberec, Czechy

50.764552, 15.051041

Drezno, Niemcy

51.050818, 13.738190

Zamek Czocha, Polska

51.031284, 15.305080

Świeradów Zdrój, Polska

50.908735, 15.340464

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

OTRZYMUJ OFERTY NA ADRES DOMOWY
Jeśli chcesz bezpłatnie otrzymać ofertę Biura Turystycznego SENIOR w formie drukowanej na swój adres, kliknij w poniższy banner, wypełnij formularz i prześlij go do nas.      
Loading...