5 dni
Czas trwania
Spała
Lokalizacja
710 zł
CENA / os.
KWIECIEŃ
TERMINY

Interesuje Cię oferta SPAŁA Ośrodek Wypoczynkowy „Zacisze”?

Podaj swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Zapoznałem/am się z polityką prywatności strony www.btsenior.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych na cele kontaktu oraz realizacji umowy świadczenia usług turystycznych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BT SENIOR danych osobowych dla celów marketingowych

SPAŁA – to miejscowość rekreacyjno – wypoczynkowa położona nad rzeką Pilicą na obszarze Puszczy Pilickiej. Występuje tu prawdziwe bogactwo roślin i zwierząt. W rezerwatach królują stare drzewostany i dzikie zwierzęta między innymi dziki, sarny, jelenie i daniele. Na tych wyjątkowo pięknych terenach utworzono dwa Parki Krajobrazowe – Sulejowski i Spalski, w których można spotkać wiele chronionych roślin oraz ponad sto gatunków ptaków chronionych i łownych. W Spale znajduje się Centrum Przygotowań Olimpijskich, co może świadczyć o szczególnych walorach tego miejsca. Odbywają się tu coroczne dożynki prezydenckie.W okolicznym leśnictwie Książ można odwiedzić ośrodek hodowli żubrów.

 

 

Ośrodek Wypoczynkowy „Zacisze” położony jest zaledwie kilometr od centrum Spały w kierunku Konewki w pięknym, starym lesie. Sto metrów od ośrodka przez las płynie rzeczka Gać. Ośrodek dysponuje pokojami 2 osobowymi, wszystkie pokoje wyposażone w pełen węzeł sanitarny (wc, umywalka, prysznic), telewizory, radioodbiorniki i lodówki. Na miejscu kawiarnia, restauracja która serwuje 3 x dziennie wyżywienie (śniadanie, obiad i kolacja) – posiłki serwowane.

 

Termin turnusu:

19.04 – 23.04.2019 (5 dni)

 

Cena turnusu:

  • 710 zł/os. – pokój 2 osobowy

 

Cena zawiera:

  • Zakwaterowanie: 4 noclegi w pok. 2 os  z łazienką, TV, internet
  • Wyżywienie 3 x dziennie (śniadanie, obiad, kolacja) – posiłki serwowane
  • Śniadanie Wielkanocne.

 

Dodatkowe opłaty:

  • Transport autokarem na trasie Warszawa – Spała – Warszawa. Koszt usługi 120 zł/os.

 

Uwaga! Godziny posiłków, zakwaterowania i wykwaterowania z pokoi mogą ulec zmianie na mocy decyzji Dyrekcji OW „Zacisze”. Godziny odjazdu i przyjazdu autokaru mogą ulec zmianie. Prosimy o kontakt z Biurem na 2 dni przed wyjazdem.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

OTRZYMUJ OFERTY NA ADRES DOMOWY
Jeśli chcesz bezpłatnie otrzymać ofertę Biura Turystycznego SENIOR w formie drukowanej na swój adres, kliknij w poniższy banner, wypełnij formularz i prześlij go do nas.      
Loading...